Ветерани Кіровоградщини пропонують змінити обласну програму підтримки воїнів АТО

Опубліковано 04.01.2021

30 грудня 2020 року ветерани російсько-української війни та волонтери зустрілися із головою Кіровоградської облради Сергієм Шульгою та обговорили Комплексну програму підтримки ветеранів АТО на 2021-2025 роки.

Про це повідомляє місцеве видання CBN.

Ветерани запропонували доповнення та зміни у програму, на виконання якої у 2021 році передбачено близько 8 млн. гривень. Зокрема, голова регіонального підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та волонтерів АТО Олег Плохов вважає за потрібне частину регіонального фонду підтримки підприємництва виділити виключно для розвитку бізнесу ветеранів.

Окремо передбачити кошти для фінансування дороговартісного лікування (протезування, вартісної стоматологічної допомоги, шунтування, онкозахворювань тощо) запропонував директор обласного ресурсного Центру допомоги учасникам АТО Віктор Колінько.

Розробити загальнообласний маршрутизатор для вирішення соціальних та медичних проблем ветеранів у районах області вважає за потрібне Інна Колпак, голова ГО «Серця матерів».

Олена Степанок, голова ГО «Єдина родина Кропивниччини» пропонує створити Обласний будинок ветеранів. Там може бути розташований і музей, і місце для зборів ветеранів з усієї області.

Валерій Вєхтєв, радник голови облради з питань АТО, пропонує передбачити будівництво храму біля Алеї Слави, де поховані ветерани україно-російської війни.

Про можливість втілення запропонованих пропозицій, очільник області пообіцяв повідомити після закінчення локдауну.

Фото: CBN


Додати коментар