Ветерани АТО в Дніпропетровській області отримали 61 земельну ділянку

Опубліковано 06.03.2017

Головне управління Держгеокадастру в областях за тиждень передало у власність учасників АТО 585 земельних ділянок. 61 з них отримали атовці з Дніпропетровщини.

Загальна площа отриманих військовими ділянок склала 922,09 гектарів землі. Згідно з інформацією наданою у прес-центрі відомства, найбільшу кількість земельних ділянок сільськогосподарського призначення отримали у Кіровоградській (136), Вінницькій (76) та Дніпропетровській (61) областях.

З початку введення ініціативи про забезпечення землею учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих бійців, у Головне управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області та органи місцевого самоврядування з заявами про отримання земельних ділянок звернулися 9 991 учасник АТО. Військові отримали 8 137 дозволів на розробку документації з землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 13 573 гектарів.

Для забезпечення потреб учасників АТО на території Дніпропетровської області було зарезервовано 1 064 га земель державної та комунальної власності різного цільового призначення.

Згідно 118 статті Земельного кодексу України, учасник АТО може отримати земельну ділянку за умови, якщо він не скористався своїм правом на безкоштовне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, що засвідчує його особисту участь в антитерористичній операції.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для надання допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів в отриманні земельних ділянок.


Додати коментар