Ветеран з Черкащини створив вітрильну школу для дітей

Ветеран російсько-української війни Сергій Прядка створив у Черкасах вітрильну школу для дітей під назвою «Козацькі вітрила».

21 вересня 2020 р.

Ветеран російсько-української війни Сергій Прядка створив у Черкасах вітрильну школу для дітей під назвою «Козацькі вітрила».

Після отримання поранення у лютому 2017 року та втрати ноги, Сергій почав активно займатися спортом, брати участь у різноманітних змаганнях. Але частіше за все ветеран розповідав, що справжня реабілітація для нього – це спілкування з дітьми.

«У нашій вітрильній школі зараз 15 дітей різного віку – хлопці і дівчата. Вони пишаються тим, що я ветеран і займаюся з ними. А своїм зацікавленням вони надихають і мене», - розповів Сергій «Без броні».

Зараз у вітрильній школі є 5 човнів. Один з них подарував директор київської школи олімпійського резерву, який підтримав ідею ветерана. Човни потребували реставрації і спільними зусиллями вдалося все відновити. Зараз разом з Сергієм на волонтерських умовах працює команда людей

«Черкаські підприємці дуже допомагають: одні фарби дадуть, інші якусь деталь з металу зроблять і разом щось виходить», - говорить Прядка.

Тренують дітей досвідчені яхтсмени, які працюють на волонтерських засадах. Діти плавають в захисних жилетах, а тренери завжди ходять поруч на моторному човні.

У Сергія багато ідей, але він мріє допомагати дітям з інвалідністю.

Читайте незабаром інтерв’ю з Сергієм Прядкою на «Без броні».

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

У столиці створили Центр допомоги учасникам АТО
Київрада ухвалила рішення про створення Центру допомоги учасникам АТО. Відповідне рішення підтримало 96 депутатів.
У Коломиї відбудеться спортивно-масовий захід до Дня українського добровольця

Спортивно-масовий захід до Дня українського добровольця пройде у м. Коломия 14 березня 2020 року.

Мінветеранів запустило інформаційну кампанію «Мій досвід — моя перевага»

«Мій досвід — моя перевага»: інформкампанія про те, що набутий на війні досвід та виплекані в бою риси можуть бути сильною перевагою у цивільному житті.