Veteran Hub запустили мобільний офіс

Опубліковано 06.10.2020

Ветеран Хаб оголосив про запуск мобільного офісу. Про це йдеться на сторінці Фейсбук очільниці ветеранського простору Івони Костини.

"Створюючи Veteran hub у 2018-му, ми визначили, що цінність людського контакту є головною при наданні послуг. Для нас ветерани – це не цифри у статистиці. Кожен проходить свій унікальний шлях і ми працюємо з кожним окремо. Спілкування відбувається на рівних: з розумінням досвіду та стану. Авжеж, карантин вніс зміни – ми так саме працюємо з клієнтами наживо, але тепер телефоном чи онлайн.

Та для деяких ветеранів живий контакт зі своїми був недоступний і до карантину. У Київській області живуть понад 18 000 ветеранів (ще до 30 000 – у Києві). Багато із них – у віддалених селах та містечках. Зокрема, до 8% ветеранів маломобільні та не можуть швидко отримати консультації чи долучитись до подій в більших містах.

Щоб отримати якісні послуги, ветеранам із області потрібно подолати чимало бар'єрів: знайти час, знайти інформацію, дати про себе знати, домовитись про зустріч, дістатись до організації (часто – громадським транспортом), повернутись додому – і багато, багато інших речей. Родини ветеранів також мають потребу у послугах, можливостях та інформації, яку у віддалених містечках важче знайти, ніж у центрі.

Інколи, вони взагалі не почуваються частиною ветеранської спільноти, живучи далеко від великих міст.

Ми будемо долати ці бар'єри.

Ми щодня працюємо заради того, щоб ветерани та коло найближчих до них осіб якомога легше і якомога скоріше перенесли струси війни, вже після повернення.

Від сьогодні Veteran Hub виходить за межі звичних просторів: ми запускаємо першу мобільну команду. Це психолог, кейс-менеджер, юридичний консультант та водій, які привезуть підтримку прямо до ветеранів додому (двоє, до речі, – ветерани). Їхнє головне завдання – аби ніхто не залишився осторонь.

Достатньо подзвонити за номером 067-348-28-68 – і мобільний офіс вирушить до вас.

Мобільний офіс працює в рамках проекту Реінтеграція Українських Ветеранів, який ми робимо разом із IREX за підтримки Державного Департаменту США. Авто для проекту у Київській області придбали наші давні канадські друзі Help us Help".

Новина від: Veteran Hub


Додати коментар