В Україні з’явилася книга-розповідь «Батьки повертаються з війни»

"Як працювати родині аби перебудувати на мирний лад воїна-тата, що повернувся з зони бойових дій", - про це йдеться у новій книзі «Батьки повертаються з війни».

June 30, 2020

«Багато маленьких дітей не розуміють де тривалий час знаходився їхній батько або мати, якщо вона військова, чому тато сумний, а інколи і агресивний. Вони не можуть зрозуміти, чого тато пішов в одному емоційному стані, а повернувся в іншому. Як пояснити дитині, що таке посттравматичний стресовий розлад, контузія, бойова травма в простій, доступній та ігровій формі. Як працювати родині аби перебудувати на мирний лад воїна-тата, що повернувся з зони бойових дій», - про це йдеться у новій книзі «Батьки повертаються з війни».

В Україні з’явилася нова книга-розповідь «Батьки повертаються з війни». Це видання було опубліковано за підтримки міжнародної благодійної організації Фонд Східна Європа у межах проєкту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів».

«Батьки повертаються з війни» пояснює дітям військових переживання їхніх батьків по поверненню з фронту. Книжка стала підсумком практичних занять, групових зустрічей, телефонних консультацій та ввібрала в себе історії тисячі хлопців і дівчат, батьки-ветерани яких повернулись із зони АТО/ООС.

Автори наголошують: «Після повернення з війни потрібно повертатися і до мирного життя. Це – непросто… Повсякдення не вимагає героїзму, але потребує мужності, виваженості й терпіння».

Електронну версію книжки можна переглянути тут.

Коментарі

Пов'язані матеріали

Мінветеранів запустило інформаційну кампанію «Мій досвід — моя перевага»

«Мій досвід — моя перевага»: інформкампанія про те, що набутий на війні досвід та виплекані в бою риси можуть бути сильною перевагою у цивільному житті.

Мої батьки пішли на війну: як живуть діти військовослужбовців в Україні

Або як пояснити дітям, що хтось з батьків пішов на війну, і не травмувати їх на все життя