В Україні запрацює новий підхід до надання медпослуг ветеранам

Опубліковано 03.07.2019

В Україні вибудовують абсолютно нову систему надання медичних послуг ветеранам. Про це повідомила заступниця міністерки у справах ветеранів Оксана Коляда (Гаврилюк), повідомляє прес-служба міністерства.

За її словами, буде кілька підходів до надання допомоги ветеранам за місцем проживання та в опорних госпіталях. «Що стосується надання допомоги за місцем проживання, то йдеться про формат "Єдиного вікна" в найближчій до місця реєстрації медустанові, де ветерану надаватимуть усі послуги, консультації, вестимуть його індивідуальну програму реабілітації. В опорних госпіталях надаватиметься технічна медична допомога і здійснюватися реабілітація підгострого стану», - сказала заступниця міністра.

Також вона розповіла, що в планах - створення Центру захисту психічного здоров'я для ветеранів, на базі якого буде відкрито тренінговий центр з підготовки фахівців. Навчати їх будуть в тому числі і міжнародні партнери, закордонні фахівці з практичним досвідом роботи з учасниками бойових дій.

Пані Оксана пояснила ідею ініціативи детальніше: «Наше завдання збільшити можливості ветеранів. Забезпечити їм такі медичні послуги, реабілітацію, протезування, психосоціальну адаптацію, після яких вони зможуть максимально відновитися і вести активний, соціальний спосіб життя, бути максимально самостійними і функціональними, навіть незважаючи на дуже складні травми і поранення»


Додати коментар