В Україні вперше відбудеться військовий забіг

10 жовтня, в Києві, у Маріїнському парку відбудеться перший український військовий забіг. Він присвячений 30-річчю Збройних Сил України.

July 26, 2021

10 жовтня, в Києві, у Маріїнському парку відбудеться перший український військовий забіг. Він присвячений 30-річчю Збройних Сил України.

Повідомляється, що на старт вийдуть представники всіх видів та родів військ Збройних Сил України. Цей захід відкритий для всіх – військовослужбовців ЗСУ та інших представників сектору безпеки та оборони, ветеранів АТО/ООС, цивільних громадян будь-якого віку, іноземних партнерів.

«Україна – єдина держава в Європі, на території якої тривають активні бойові дії, стане першою на континенті, де відбудеться спортивний забіг під егідою її Збройних Сил.Ми ставимо за мету об’єднати націю та світову спільноту довкола захисників Європи, вшанувати пам’ять полеглих воїнів, долучити Україну та її Збройні Сили до загальносвітових прогресивних трендів, культивувати здоровий спосіб життя, а також надати можливість для неформального спілкування і налагодження контактів між військовослужбовцями, ветеранами, цивільними, діаспорним українством, іноземними громадянами, які виявили солідарність зі Збройними Силами України.Ми прагнемо об’єднати людей довкола їхніх захисників, спільних цінностей і Перемоги!» - говорять організатори з Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.

Для участі у забігу необхідно зареєструватися на сайті. Благодійний внесок складає 200 грн, для учасників АТО/ООС – 100 грн. Дистанції становлять 5 та 10 кілометрів. Захід є благодійним. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу учасникам бойових дій, які постраждали під час участі в АТО/ООС.

Серед партнерів та співорганізаторів: Благодійна організація «Благодійний фонд «Весна!», Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум», Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, Благодійна організація БФ «Ветеранська десятка».

Коментарі