В Україні створили відеогру про післявоєнні травми військових

Опубліковано 05.01.2021

В Україні створили відеогру про післявоєнні травми військових, які захищали державу на Донбасі. Проєкт називається The Point of no Return – “Точка неповернення” і націлений на людей, які не перебували в районі бойових дій.

Про це йдеться на офіційній сторінці гри.

Зазначається, що мета проєкту – розповісти важливу соціальну історію у популярному сьогодні форматі відеогри.

001.png

“Мета: залучити аудиторію, до якої важко достукатися традиційними каналами комунікації, щодо вкрай важливої сьогодні ветеранської проблематики. Наша гра розповість історію одного воїна від рішення піти воювати до повернення додому і реінтеграції в мирне життя, яке буде непростим для нього. Та не варто очікувати стандартної “гри”. Історія буде розказана не очима супербійця та через стрільбу і руйнування, як це зазвичай відбувається в іграх на військову тематику, а через показ наслідків та тих сторін війни, що зазвичай не отримують уваги. У цю гру ми закладали соціальну місію, а не розважальну, і хочемо привернути увагу до неймовірно важливої теми адаптації після війни”, – йдеться в повідомленні.

002.jpg

Гра The Point of no Return виконана в жанрі симулятора ходьби, де основну роль відіграють атмосфера, декорації та історія. У процесі гри головний герой спілкуватиметься зі своїм напарником по рації.

Над проектом працювало понад 15 осіб – концепт-художник, військовий консультант, геймдизайнер, наративні дизайнери, композитор та інші.

Повний бюджет – це 853 035 грн.

Проєкт створено за підтримки Українського культурного фонду.


Додати коментар