В Україні нагородили переможців “Ігри Нескорених 2.0”

Опубліковано 14.12.2020

У неділю, 13 грудня, відбулася церемонія нагородження переможців “Ігри Нескорених 2.0”.

Цього року у зв’язку з карантином, четвертий український турнір в рамках Invictus Games відбувся у віртуальному форматі. У такому форматі військовослужбовці та ветерани силових органів, які зазнали поранень і каліцтв під час участі у бойових діях, могли записати свій виступ у певній спортивній дисципліні на відео та надіслати організаторам змагання.

“Четвертий рік поспіль “нескорені” всієї України беруть участь у змаганнях та доводять силу спорту в реабілітації поранених ветеранів, а також вихованні поваги до наших ветеранів”, – сказала на онлайн-церемонії Оксана Горбач, координатор “Ігор Нескорених” в Україні.

Учасників українських змагань привітали Домінік Рід – головний виконавчий директор фундації Invictus Games, а також Марша Гонсалес – керівниця програми поранених ветеранів збройних сил США та менеджер збірної США на “Іграх нескорених», а також відомі люди країни, серед яких представники спорту, шоу-бізнесу та волонтери.

У “Іграх нескорених 2.0” взяли участь ветерани та військовослужбовці з 15 областей України.

Учасники змагалися у шести видах спорту: плавання, стрільба з лука, легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт та пауерліфтинг. Головним суддею турніру був Сергій Конюшок, також серед суддів були стронгмен Василь Вірастюк, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Наталя Крушинська, майстер спорту з веслування Сергій Пуцов, майстер спорту з плавання Вадим Домбровський, тренер зі стрільби з лука Олеся Шах та ін.

Учасники самі обирали вид спорту, місце змагань, день та час. Кожен розробляв свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати до Організаційного комітету. Судді обирали переможців віртуально, по відео, а не у звичний спосіб.


Додати коментар