В "Іграх героїв" візьме участь 20 ветеранів

Опубліковано 28.06.2019

У неділю, 30 червня, о 13.00 год. на проспекті Свободи перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбудуться "Ігри героїв" - змагання з функціонального багатоборства для людей з інвалідністю, зокрема і ветеранів війни.

До Львова на товариську зустріч з побратимами приїдуть 20 ветеранів АТО / ООС з різних міст України.

Змагання відбудуться у Львові уже втретє.

ʺУчасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати всім людям з інвалідністю, що можна жити повноцінним життям і з інвалідністю, а також продемонструвати всім глядачам можливості сили волі. А на завершення заходу наших Героїв і всіх глядачів привітають концертом Неля Каблучка — переможниця конкурсу „Голос Країни“ цього року, та спортивні колективиʺ, — розповів керівник проекту у Львові, керівник ГО інвалідів воїнів АТО ʺПульс життяʺ Павло Слободян.

Цього року ʺІгри Героївʺ очолює Роман Линдов — молодий чоловік, який отримав поранення (втратив кисть руки та отримав опік 30% поверхні тіла) під час Майдану взимку 2013/2014 р., а тепер став найсильнішим адаптивним кросфіт-атлетом України.

ʺНаша мета — подальший розвиток та популяризація функціонального багатоборства і функціонального тренінгу для людей з інвалідністю в Україні та, зокрема, у Львові; підвищення спортивної майстерності учасників та набуття досвіду участі у змаганнях; відбір найсильніших спортсменів для формування спортивних збірних команд (різного рівня); популяризація здорового способу життя, залучення людей з інвалідністю до регулярних занять фізичною культурою та спортом. Ми запрошуємо прийти та підтримати Героїв, бо саме підтримка друзів, всього народу України дає сили для життя, надихає на вирішення найскладніших завданьʺ, — додав Павло Слободян.

Організатори змагань у Львові — ГО інвалідів воїнів АТО ʺПульс життяʺ, Львівська міська рада, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ Національно-патріотичного виховання Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, ГО інвалідів воїнів АТО ʺПульс життяʺ.


Додати коментар