В центрі громадського здоров'я Івано-Франківська розпочали реабілітацію ветеранів війни

Опубліковано 19.11.2020

На базі Івано-Франківського обласного центру громадського здоров’я ветерани АТО/ООС отримали змогу проходити реабілітацію.

Про це повідомив в. о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богдан Левицький.

«Реабілітація проходитиме у відділенні лікувальної фізкультури та спортивної медицини, яке при реорганізації увійшло до складу обласного центру громадського здоров’я. Першочергово такий центр планувався для реабілітації спортсменів, оскільки невелика база, та нам випала така честь - обслуговувати і учасників бойових дій», -– говорить керівник медичного закладу.

Наразі тільки 25 воїнів зможуть скористатися такою можливістю, а саме ті, в кого вже визначено певну групу інвалідності та в кого виявлені проблеми опорно-рухового апарату.


Відновлення проходитиме в тренажерному залі, масажному кабінеті, на заняттях з інструктором лікувальної фізкультури, кабінеті фізичних процедур тощо.

«Ветеранська спільнота має декілька таких основних напрямків щодо адаптації учасників бойових дій, серед яких – психологічна, соціальна, професійна та спортивна/фізкультурна. Така співпраця можлива завдяки коштам, які виділила обласна рада. Загалом фінансування було скероване на фізкультурно-спортивне товариство громадської спілки бойових дій, а саме на проведення спортивних змагань серед ветеранів, тому частину цих коштів буде виділено на реабілітацію у центрів громадського здоров’я», – розповіла голова ГС «Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО» Мирослава Кріль.

Голова Асоціації сподіваться, що на цьому співпраця тільки починається і на наступний рік більша кількість атовців зможе скористатися такою можливістю.

Фото: КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я»


Додати коментар