Уряд виділив одноразову допомогу громадянам, які постраждали під час участі в АТО

12 січня, на черговому засіданні Кабмін ухвалив розпорядження щодо виділення Міністерству у справах ветеранів України 16 284,7 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали під час участі в АТО.

January 12, 2022

12 січня, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження щодо виділення Міністерству у справах ветеранів України 16 284,7 тис. гривень для надання одноразової грошової допомоги особам, які постраждали під час участі в антитерористичній операції.

З цієї суми передбачено надати допомогу членам сімей трьох осіб, які загинули та 22 особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету.

«Уряд постійно вживає заходів щодо соціальної підтримки громадян, які брали участь заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії РФ, та членів їхніх сімей», – зазначила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Кошти з резервного фонду для постраждалих виділяються на підставі списків, які затверджуються Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, що діє при Мінветеранів.

За розрахунками Міністерства, відповідно до рішень, прийнятих комісією від 18.11.2021 року, потреба коштів, які необхідно надати сім’ям загиблих та особам, які отримали інвалідність, складає 16 284,70 тис. гривень, в тому числі:

– членам сімей трьох осіб, які загинули (померли) – 4 192,50 тис. гривень;

– 22 особам, які отримали інвалідність – 12 092,20 тис. гривень (9 особам (ІІ групи) – 5 400,7 тис. гривень, 13 особам (ІІІ група) – 6 691,50 тис. гривень).

Про це повідомляє сайт Міністерства у справах ветеранів.

Коментарі

Пов'язані матеріали

Вебінар: як отримати виплати до 5 травня

Як отримати виплату до 5 травня? Строки та розміри виплати? Актуальна судова практика, яка стосується виплати до 5 травня

Розпочалася виплата підвищених пенсій родинам загиблих захисників та захисниць

З 4 січня 2022 року розпочалася виплата підвищених з пенсій для непрацездатних родин загиблих захисників та захисниць України.