Українські військові готуються до своїх перших змагань в «Іграх нескорених»

Опубліковано 14.03.2017

Хто представлятиме Україну в міжнародних «Іграх нескорених» стане відомо у квітні. Наразі більше 120 військових, які брали участь в АТО змагаються за місце у складі команди, яка поїде на Ігри до Торонто.

У 2017 році Україну вперше запросили взяти участь в одному з найпрестижніших міжнародних змагань, які відбудуться наприкінці вересня.

Зараз із ста двадцятьма відібраними у столиці кандидатами працюють лікарі та тренери. Після ретельного відбору, який завершиться у березні, вже у квітні стануть відомі імена 30 найсильніших кандидатів, які поїдуть на Ігри до Торонто. 15 військових будуть входити до складу резерву збірної, інші ж 15, основний склад команди,– представлятимуть Україну на «Іграх нескорених» у Канаді. В Іграх прийматимуть участь і чоловіки, і жінки, які були поранені під час бойових дій на Сході країни та пройшли курс реабілітації.

Вперше, «Ігри нескорених» були організовані британським принцом Гаррі у 2014 році в Лондоні. Тоді учасниками стали 13 команд із Європи, Азії, Північної Америки та Океанії. У 2016 році на змагання приїхали учасники вже з 15 країн.

Цього року будуть представлені збірні з 17 країн світу, таких як: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Голландія, Нова Зеландія, Румунія, США, Великобританія та Україна.

«Для нас це велика честь — брати участь у таких змаганнях. Ми немало зробили для того, щоб наші військові отримали це запрошення і поїхали до Канади, тому всіма можливими способами будемо їх підтримувати і допомагати їм», — коментує віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе.

До програми «Ігор нескорених» цього року увійшли: автоспорт, волейбол сидячи, велоспорт, веслування на тренажері, стрільба з лука, легка атлетика, гольф, пауерліфтинг, плавання, а також теніс, регбі та баскетбол у візку.


Додати коментар