«Україна-Норвегія»: на Львівщині 80 ветеранів отримали нові професії

Опубліковано 18.12.2020

80 ветеранів російсько-української, члени їхніх сімей та військовослужбовці стали випускниками проєкту«Україна-Норвегія» у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Навчання тривало три місяці та тепер ветерани зможуть втілювати свої проєкти у життя.

Під час навчання, яке є професійною перепідготовою ветеранів російсько-української війни, учасники отримують підтримку з правової та соціально-психологічної адаптації, а також допомогу у працевлаштуванні та організації власного бізнесу.

В цьому семестрі пройшли навчання за програмами «Управління проєктами» та «Контроль якості програмного забезпечення» близько 80 учасників – ветерани АТО/ООС та члени їхніх сімей, військовослужбовці.

У Львові програма реалізується з 2014 року на базі Львівської політехніки із залученням кафедри соціології та соціальної роботи і Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція», Інституту гуманітарних і соціальних наук, кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, кафедри фінансів Інституту економіки та менеджменту в партнерстві з Університетом NORD (Норвегія), ГО «Нове суспільство України».

Впродовж цього часу професійну перепідготовку у Національному університеті «Львівська політехніка» пройшли понад 500 ветеранів, військовослужбовців та членів їх сімей.

Фото: Мінветеранів


Додати коментар