Учора відбулася прем'єра телесеріалу про ветеранів "Крутий заміс"

Опубліковано 01.03.2020

29 лютого у кінотеатрі "Київська Русь" відбулася прем'єра документального телесеріалу "Крутий заміс". На закритому показі були присутні творці серіалу, герої, а також запрошені гості. Серіал розповідає про різні ветеранські бізнеси, які існують в Україні.

Ідея проекту в тому, що кілька ветеранів російсько-української війни збираються разом задля того, аби поговорити про життя і про воєнне минуле. Антуражем цьому всьому служить один з ветеранських бізнесів. На закритому показі продемонстрували 2 двадцятихвилинні серії. Всього ж у першому сезоні серіалу 8 серій.

Режисер серіалу Костянтин Кляцкін розповів про мету проекту:
"Найголовніше - це створити певний діалог між ветеранами та іншими громадянами. За великим рахунком, ми піднімаємо тему ветеранського бізнесу, аби зачепити тих людей, які не були на війні, не залучені до ветеранського руху і не розуміють, чим живуть ветерани, які процеси у них відбуваються після повернення. Цей проект - це намагання балансувати на межі і бізнесу і війни так, щоб [цивільним громадянам] було теж цікаво".
Відбором героїв серіалу займався ветеран, військовий психолог Андрій Козінчук. За його словами, через фінансові обмеження, команда серіалу могла запросити лише київські ветеранські бізнеси.
"Частину людей я особисто знав, і знав, що це чесно. Я взяв список усіх, уточнив, у кого з них був бізнес до війни. У Масі Наєма, наприклад, був бізнес до війни, але він зробив повну реорганізацію. Ще я збирав рекомендації. Але в серіалі лише 8 бізнесів, а ветеранських бізнесів набагато більше. Тому ми знову проводимо кастинг. І другий сезон буде уже називатися, наприклад, "Крутий заміс.Південь".
Андрій Козінчук переконаний, що ветеранський бізнес має свої відмінності. "Війна змінює підхід до бізнесу. Змінюється смислове навантаження. Ми не кажемо "чесний бізнес", ми кажемо "максимально чесницй бізнес", бо законодавство у нас діряве. Кожен із цих ветеранів-бізнесменів 10% віддає на якусь добру справу, а дехто навіть більше".

За словами режисера, команда серіалу веде переговори з телеканалами про реліз і на телеекранах. Реліз же серіалу, заплановано на YouTube з 2 березня.
Додати коментар

Пов'язані матеріали

"Крутий заміс": в Україні знімають серіал про успішне повернення ветеранів

Ветерани АТО запустили документальний серіал про свій досвід на Донбасі та післявоєнне життя.