У Житомирі відкрили фотовиставку проєкту «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»

У Житомирі громадська спілка «Дім ветерана» створила соціальний проєкт «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту».

January 22, 2021

У Житомирі громадська спілка «Дім ветерана» створила соціальний проєкт «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту».

Про це розповіла координаторка проєкту, житомирська волонтерка Юлія Толмачова, повідомляє Житомир info.

8.jpg

12.jpg

9.jpg

10.jpg

До створеня фотовиставки залучені матері, діти та батьки військових, в тому числі й загиблих або померлих в зоні АТО/ООС, і екскомбатанти АТО/ООС із Житомирської, Донецької та Луганської областей, а також сім’ї, які проживають уздовж лінії зіткнення.

3.jpg


4.jpg

6.jpg

«Експозиції є пропозицією мирної дискусії, яка, маємо надію, допоможе розпочати конструктивний діалог та розбудову миру і злагоди в Україні, підтримає сім’ї, які зазнали втрат. Маємо амбітну надію, що наші експозиції стануть натхненням для громадянського суспільства в інших областях, аби розпочати мирні діалоги з вразливими групами населення та забезпечити безконфліктне продуктивне включення всіх груп населення до суспільного, економічного й культурного просторів у громадах», - зазначають в ГС «Дім ветерана».

5.jpg

1.jpg

Юлія Толмачова розповіла, що зараз частина фотовиставки розміщена в гарнізонному будинку офіцерів, який знаходиться у Житомирі на вулиці Пушкінській. На період локдауну її можна переглянути лише онлайн, а презентація проєкту відбудеться після закінчення карантину.

Продовження розпочатого соціального проєкту відбуватиметься у межах реалізації проєкту «Життя після конфлікту: реінтеграції ветеранів/ветеранок АТО/ООС, членів їх родин та членів родин, загиблих на cході України, ВПО та інших вразливих груп в суспільстві як запорука соціальної згуртованості в громадах та сталого розвитку в регіоні» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Фото: надані Юлією Толмачовою

Коментарі