У Запоріжжі створять бізнес-інкубатор для ветеранів-підприємців

Ветерани російсько-української війни, представники Мінветеранів та декан економічного факультету Алла Череп домовилися про створення бізнес-інкубатору на базі факультету.

18 грудня 2020 р.

Ветерани російсько-української війни, представники Мінветеранів та декан економічного факультету Запорізького національного університету Алла Череп домовилися про створення бізнес-інкубатору на базі факультету.

Про це вони домовилися під час онлайн зустрічі.

У 2018-2019 роках ветерани війни вже проходили навчання у подібному бізнес-інкубаторі факультету, тоді їм допомогли підготувати проєкти у сфері виробництва електротехнічної продукції та ремонту сільськогосподарської техніки.

Цього разу темою зустрічі було створення та розвиток ветеранського бізнесу в Запорізькій області.

«Ветеранів найбільш цікавили питання написання бізнес-планів та їх презентація інвесторам, подальший маркетинговий супровід проєктів та особливості фінансування ветеранського підприємництва за кошти бюджету та приватних інвесторів», - йдеться у повідомленні на сайті Мінветеранів.

Учасники онлайн-зустрічі домовилися надалі спільно працювати над реалізацією ветеранських проєктів в рамках соціальної та професійної адаптації ветеранів АТО/ООС.

У Мінветеранів відзначили, що професійне навчання ветеранів є одним із 12-ти напрямків співпраці та взаємодії із Запорізьким національним університетому. Відповідний договір підписав заступника міністра Олександра Терещенка 26 серпня 2020 року під час візиту до Запоріжжя.

Фото: Громади майбутнього

Коментарі