У Святогірську завершують будівництво корпусу госпіталю для реабілітації ветеранів

У Святогірську завершують будівництво корпусу госпіталю для реабілітації ветеранів російсько-української війни.

May 27, 2021

У Святогірську завершують будівництво корпусу госпіталю для реабілітації ветеранів російсько-української війни.

Про це повідомили в Донецькій облдержадміністрації.

Нова будівля має чотири поверхи, загальна площа приміщень – 3,5 тисячі квадратних метрів.

“Станом на сьогодні будівельні роботи майже закінчені, відбуваються пусконалагоджувальні роботи по обладнанню та підведення комунікацій”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Колесник.

03_820x360.jpg


Будівництво нового корпусу дял ветеранів АТО/ООС розпочалось у 2019 році, коли з обласного бюджету виділили 40 млн гривень на які має бути зведена будівля та укритий дах.

Минулого року, відповідно до проєкту, для відділення фізичної та реабілітаційної медицини проведено закупівлю медичного та технологічного обладнання на загальну суму 34,2 млн грн.

У новому корпусі пацієнтам надаватимуть діагностичні послуги, проводитимуть фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури, функціонуватиме басейн, операційний блок для проведення операцій поліклінічного впливу.

“Для повного відновлення та повернення учасників бойових дій до повноцінного громадського життя потрібна професійна допомога реабілітологів, масажистів та психоаналітиків”, – розказав Володимир Колесник.

Відділення фізичної та медичної реабілітації будується з метою комплексного надання послуг з реабілітації за кошти обласного бюджету.

Зараз у госпіталі облаштовано 180 ліжок: 80 терапевтичних, 40 кардіологічних та 60- неврологічних. Відкриття нового корпусу дозволить розширити спектр послуг та підвищити якість обслуговування пацієнтів.

Коментарі