У Сумах відбудеться презентація оновленого мультимедійного соціального проекту «Переможці»

11 березня у виставковій залі Сумського державного університету відбудеться презентація оновленого проекту «Переможці», в...
March 9, 2017

11 березня у виставковій залі Сумського державного університету відбудеться презентація оновленого проекту «Переможці», в рамках якої куратор програми Соломія Вітвицька представить фотографії нових учасників - незламних духом ветеранів АТО, що втратили кінцівки захищаючи Батьківщину від агресора на Сході країни.

Нові учасники «Переможців» - Вадим Свириденко, Вадим Мазніченко та Сергій Романовський - ветерани АТО з ампутацією та паралімпійці, наділені надзвичайними можливостями. Хлопці гідно пройшли через випробування, а тепер повернулися до мирного життя у якому власним прикладом і роботою над своїм тілом надихають інших не здаватися.

У 2016 році учасники мультимедійного соціального проекту ТСН та журналу VIVA! «Переможці» побували у 18 містах України та світу, проїхали понад 23 тисячі кілометрів. Завдяки цьому про проект дізналася понад 20 млн. людей по всьому світу, а ще 70 тис. глядачів побачили світлини учасників.

Цього року масштабний виставковий тур «Переможців» розпочнеться у Сумах, завдяки запрошенню Громадській організації «Благодійний фонд "Суми"».

У 2017 році команда проекту, партнери та меценати сконцентрують свої зусилля на розвитку сучасного спортивного протезування в Україні, встановленню спортивних протезів ветеранам АТО, їх спортивній та психологічній реабілітації, а також спеціалізованих тренінгах для ветеранів з ампутацією.

Підтримати проект можна прийнявши участь у масових бігових подіях від Run Ukraine, а також придбавши благодійний номер журналу «VIVA! Переможці», у якому розповідаються дивовижні історії життя учасників проекту. Кошти зібрані завдяки участі у благодійних забігах на дистанції 2 км та продажу журналу будуть спрямовані на благодійні цілі проекту.

Відкриття виставки, презентація проекту та зустріч з творчою групою відбудеться 11 березня, у суботу, о 15:00 у конгрес-центрі Сумського державного університету, що знаходиться по вул. Петропавлівська, 9/1.

Виставка триватиме до 26 березня.

Коментарі