У Рівному створили “Ветеранський простір”

У Рівному заснували комунальний заклад "Ветеранський простір". До виділення йому окремого приміщення він діятиме у кабінеті 221-Б облдержадміністрації.

June 30, 2020

У Рівному заснували комунальний заклад "Ветеранський простір". До виділення йому окремого приміщення він діятиме у кабінеті 221-Б облдержадміністрації. Про це повідомляє Суспільне.

Заклад має допомагати знаходити порозуміння між державними структурами та ветеранськими організаціями. Кінцева мета – вирішити проблему учасників війни на Донбасі: від земельних питань до започаткування власної справи.

Рішення про виділення 350 тисяч гривень на створення комунального закладу "Ветеранський простір" ухвалили на крайній сесії облради.

"Такий заклад, куди може прийти ветеран і сказати: "Ось у мене є такі і такі проблеми, як мені їх вирішувати?", – каже голова рівненського осередку "Легіону Свободи" Ігор Марчук.

За словами директорки закладу Ольги Яковлєвої, за допомогою до них можуть звертатися ветерани, члени їх родин, члени родин загиблих.

"Представники комунального закладу можуть взяти за руку і повести, бо бувають такі випадки, коли людина сама просто не здатна", – каже Ольга Яковлєва.

Коментарі

Пов'язані матеріали

У Рівному за громадський бюджет побореться Будинок ветерана

Мешканці Рівоного почали подавати проекти на Громадський бюджет. Один із проектів - Створення Будинку ветеранів.