У Рівному провели Всеукраїнський форум ветеранів

Опубліковано 18.11.2020

Рівненський Будинок Ветеранів, який нещодавно відкрили, розпочав свою активну діяльність. У вівторок, 17 листопада, там відбувся форум, на якому зібралися представники спілок ветеранів обговорити поточні потреби військових та налагодити комуніцію з державним сектором і громадським суспільством.

За словами ініціаторки створення «Будинку Ветеранів» у Рівному Вікторії Шинкаренко, такі форуми проводяться у кожній області.

«Тут збираються представники з усіх областей, зараз через карантин ми звузили максимально цю зустріч. Щорічне проведення цього форму закріпили за нашим Будинком Ветеранів. Форум стосується співпраці місцевих органів самоврядування і ветеранської спілки. Із 18 областей ми зібрали вдало діючі проєкти, які вже неодноразово реалізовано і які працюють. Із них хочемо змоделювати й вибрати те, що буде прийнятно для нас.», - зазначила волонтерка, ініціаторка створення «Будинку Ветеранів» у Рівному Вікторія Шинкаренко.

Форум відвідала і ексміністр у справах ветеранів Оксана Коляда з представниками Фонду Відродження, які зараз вивчають проблеми ветеранських просторів в кожній області.

«На сьогоднішній день, те, що ми бачимо це хороший простір для навчання, розмови, роботи з психологами, тренінгові програми. Це яскравий приклад, коли активна громада Рівного об’єдналася, знайшли навіть кошти благодійників і змогли організувати таку якісну роботу. Відмінність цього Будинку Ветеранів - можливість переночувати тим, хто в скрутній ситуації, більше я такого ніде в Україні не бачила», - розповіла ексміністр у справах ветеранів Оксана Коляда.

Рівненський Будинок ветеранів – місце для фізичної та психологічної реабілітації. Заклад відкрили нещодавно. Влітку за сприяння громадського об’єднання «Рівне Разом» тут зробили капремонт і придбали нові меблі.


Додати коментар