У Полтаві розповідали, як комунікувати з ветеранами

Опубліковано: 12 бер. 2020 р.

У Полтавській міській раді учора, 11 березня, відбувся тренінг для працівників, що працюють з ветеранами та членами їхніх родин. Тренінг називався досить промовисто: "Ефективна комунікація з ветеранами або як не вигоріти на робочому місці, коли твориш добро".

Тренінг провів військовий психолог, тренер з ненасильницької комунікації, учасник бойових дій, член Руху ветеранів України Андрій Козінчук. Він детально розповів учасникам тренінгу про суть психотравматичної події і її вплив на стан ветерана після повернення.
Андрій Козінчук зауважив, що налагоджувати комунікацію та сприяти продуктивному спілкуванню іноді буває складно з усіма категоріями людей, але, ким би вони не були, насамперед важливо пам’ятати про свій духовний баланс та вміти абстрагуватися від негативних чинників як в роботі, так і в повсякденному житті.

Андрій презентував учасникам тренінгу алгоритм комунікації з ветеранами, членами сім’ї загиблих учасників АТО, ООС в спокійному та агресивному стані.

Тренер поділився здобутими навичками, як, займаючись благою справою, набути стресостійкості, не допустити вигорання на робочому місці та навчитися налагоджувати спілкування, уникнувши конфліктів, неприємних ситуацій.
"Дякую за веселий, повчальний і "встрясующий" семінар-тренінг, ви зайвий раз мені підтвердили, що я живу правильно (незважаючи на думки оточуючих), і сприйсмаю все правильно" - поділилася враженнями в соціальних мережах відвідувачка тренінгу Олена Гофман.
Додати коментар