У Полтаві обговорили Програму підтримки ветеранів російсько-української війни

У Полтавській міській раді минулого тижня обговорили комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей, родин загиблих та зниклих безвісти.

February 17, 2021

У Полтавській міській раді минулого тижня обговорили комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей, родин загиблих та зниклих безвісти.

Презентувала Програму Оксана Коляда, ексміністерка у справах ветеранів, голова ГО «Простір можливостей».

Вона зокрема розповіла, що у багатьох областях та містах країни вже почали запроваджувати подібні програми, але у жодному місті ще немає комплексної. Такої Програми, яка б не лише включала питання медичної та соціальної реабілітації ветеранів, але й містила б пункти щодо сприяння у створенні власної справи, фінансових та юридичних консультацій, облаштування спільного ветеранського простору тощо.

Також Оксана Коляда зазаначила, що обговорюючи питання ветеранів, потрібно говорити не лише про чоловіків, адже із 430 000 учасників АТО/ООС – майже 19 000 жінок.

Присутні на зустрічі депутати та представники громадських організацій обговорили питання, важливі для Полтави та усієї новоствореної ОТГ.

Міський голова Олександр Мамай наприкінці зустрічі заявив, що чекає представників ветеранських організацій після завершення обговорення ними деталей Програми

“Обираєте керівний склад, приходите до мене – ось наші пропозиції. Те що я особисто вирішу, я вирішу, що ні – я зберу депутатський корпус і це питання поставлю,” - пообіцяв Мамай.

Також Олександр Мамай запевнив, що міська рада може знайти одну-дві ставки для радника чи помічника, який буде займатися питаннями захисників України. Крім цього, міський голова зауважив, що муніципальну варту, якщо вона буде у Полтаві, потрібно створювати із учасників АТО/ООС.


Фото: 0532.ua

Коментарі