У Палаці Спорту відбулись «Ігри Героїв»

Опубліковано 29.12.2017

24 грудня у київському палаці спорту відбулися змагання з кросфіту серед учасників АТО “Ігри героїв”. Трибуни були заповнені майже повністю.

У турнірі брали участь близько півсотні атлетів з різних областей України – ветерани та інваліди АТО, а також цивільні особи з інвалідністю.

Попередні етапи змагань вже пройшли в Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.

Мета змагань – психологічна і спортивна реабілітація наших героїв, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження і поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.

Учасники змагань показують приклад іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.

Про одного з учасників розповіла волонтерка Юлія Гончарова:

“Це мій герой. Володя Воропай. Справжнісінький, світлий, чистий, до втрати свідомості скромний і до останнього вдиху – сильний. Морський котик, боєць 73-го МЦСО, отримав поранення в червні 2015-го. На своєму жахливому, ні до чого не пристосованому протезі, що натирає навіть при ходьбі, непридатному для занять спортом абсолютно. Повернувся служити в частину, бере участь в змаганнях із кросфіту, в “Іграх героїв”. Мій герой. Тому що в частині в Очакові не те, що немає тренажерів для занять, а на деякі з них він сідає тільки під час змагань. І я шукаю спонсорів для придбання крутого спортивного протезу, для створення крутого тренажерного залу в частині Сил спецоперацій”.


Додати коментар