У Мінветеранів створили систему інформаційних сервісів «е-Ветеран»

«е-Ветеран» - інформаційний онлайн довідник про доступну в Україні психологічну допомогу ветеранам та членам їхніх родин

February 24, 2021
Мінветеранів презентувало ветеранський ресурс - систему інформаційних сервісів «е-Ветеран». Про це повідомляють у відомстві.


«е-Ветеран» - інформаційний онлайн довідник про доступну в Україні психологічну допомогу ветеранам та членам їхніх родин. За словами міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної, впровадження системи підвищить поінформованість ветеранської спільноти щодо пільг і послуг та значно покращить процедуру користування ними.

153977459_3747248098687906_4147941061493392932_o.jpg

“Сервіс «е-Ветеран» створений ветеранами для ветеранів і про ветеранів. Тому для нас дуже важливо, щоб ця система була досконалою і користувачі були задоволені роботою сервісу. Цього можна досягти лише отримавши відгуки після тестування системи користувачами. Тому закликаю ветеранів до комунікації і зворотного зв’язку. Давайте разом покажемо приклад державно-суспільного партнерства, яке зміцнить нашу ветеранську спільноту і покращить якість ветеранських послу”, – сказала Юлія Лапутіна.

У міністерстві також зазаначили, що очікують на відгуки та пропозиції щодо удосконалення сервісу. Їх можна надсилати на електронну адресу [email protected]

І опублікували інструкцію, як користуватися системою

Коментарі