У Михайлівському монастирі відкрили хаб для ветеранів

Опубліковано 15.07.2019

У Михайлівському монастирі розпочав роботу ТурботаHub. Новий проект допомагає ветеранам війни адаптуватися у мирному житті, надаючи цілу низку послуг:

-АРТ-терапію, малювання для ветеранів та їх родин (дружин, чоловіків, дітей, батьків), постраждалих унаслідок війни (переселенці, діти), волонтерів.

-Спілкування з психологом для усіх, хто його потребує.

- Первинну юридичну допомогу.

- Вільний простір для реалізації семінарів, тренінгів, дискусій, що підвищують спроможності НГО, урядового сектору, обізнаність громадян у сфері соціального забезпечення, охорони здоров’я, освіти та інших важливих питань.

- Вільний простір для реалізації заходів, спрямованих на підтримку та надання відповідних послуг людям, які потребують ці послуги (групи взаємопідтримки, психологічні ігри, освітні курси тощо).

-Вільний простір для активного дозвілля для дітей, підлітків та молоді (настільні ігри, перегляд фільмів, тематичні, поетичні вечори тощо).

-Майданчик для реалізації власних проектів дітьми, підлітками та молодю.

-Майданчик для освітніх курсів, соціальних, культурних ініціатив для дітей та молоді.

У приміщенні ТурботаHub усі послуги є безкоштовними. Найближчим часом планується облаштувати місце для роботи.

“Поки це всього лише кімната, яку ми самі відремонтували за свої кошти, але в ній вже є диванчики, які багато хто впізнає – раніше вони стояли в “Піца ветерано”. Ми домовилися з компанією “Леруа-Мерлен”, вона допоможе нам обставити приміщення, тут з’являться крісла, пледи, атмосфера стане більш затишною”, – розповідає отець Сергій виданню #ШоТам.

Також нині у приміщенні проходять тренінги з побудови власного бізнесу для ветеранів.

Бронювати приміщення для проведення заходів, суголосних з ідеями Хабу, можна за контактами:
0505820788
[email protected]


Додати коментар