У Львові висадять Алею пам’яті загиблим на війні жінкам

Опубліковано 24.09.2020

27 вересня у львівському парку ім.. Богдана Хмельницького відбудеться відкриття алеї пам’яті загиблим жінкам у російсько-українській війні.

Про це інформує «Жіночий ветеранський рух» на своїй сторінці у Facebook.

«16 декоративних яблунь Недзведського - це пам'ять про дівчат, які віддали найцінніше – життя за свободу і мир в Україні. Вони будуть зеленіти та квітнути, як квітла кожна з них», - йдеться у повідомлені.

Ветеранки зазначають, що цей проект є важливою складовою нової патріотичної історії України, її нового сприйняття.

«Сюди в будь-який момент можуть прийти школярі, студенти, родини, щоб глибше зрозуміти , щоб пам’ятати, завдяки кому більшість продовжує жити повсякденним життям без війни в мирних містах», - наголошують організатори проєкту.

Для увічнення пам’ять про сучасних героїв та героїнь ГО «Жіночий Ветеранський Рух» , висаджує Алеї пам’яті в знак пам’яті про жінок, які загинули на Сході України.

Дві Алеї вже висаджені у м. Краматорськ та м. Київ. Цьогоріч такі Алеї створять у м. Житомир, а 27 вересня 2020 року у м. Львів на території ЛКП ЛЦПКІВ ім.Богдана Хмельницького.

Захід відбудеться у Центральному парку культури та відпочинку ім.. Богдана Хмельницького (вгору від літньої сцени) 27 вересня о 9:00.

Написати організаторам


Додати коментар

Пов'язані матеріали

У пам’ять про загиблого розвідника в Кривому Розі встановили меморіальну дошку

Меморіальну дошку в честь загиблого Героя Андрія Кравченка встановили у Кривому Розі на фасаді школи №28, у якій він навча...

До Дня пам’яті захисників України в Києві пройшли заходи у рамках проєкту “Що таке пам’ятати”

Обговорювали нові традиції вшанування пам’яті захисників і покарання винних у воєнних злочинах.