У Львові відкриють копію вежі донецького аеропорту та вшанують пам’ять загиблих героїв

До пам'ятних днів оборони ДАПу у львівському парку культури змайстрували півтораметрову копію Диспетчерської вежі

29 січня 2021 р.

До пам'ятних днів оборони ДАПу у парку змайстрували півтораметрову копію Диспетчерської вежі. У суботу, 30 січня, о 15:00 у львівському Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбудуться заходи із вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту.

Встановлення вежі стане символом четвертого епізоду "Календаря війни", встановленого в Парку Культури у червні 2020-го року.

“Цього дня у Парку зберуться "кіборги" і їхні побратими, родини полеглих Героїв ДАПу і волонтери.Запрошуємо кожного небайдужого доєднатися до години спогадів і вшанування подвигу воїнів Донецького аеропорту, який боронили 244 доби бійці різних підрозділів”, - йдеться на сторінці події у Facebook.

Після відкриття копії Вежіо 17:00 в Будинку воїна (вул. Короленка, 1а) відбудеться також захід приурочений до шостої річниці героїчної оборони Донецького аеропорту.

На заході відзначать і нагородять учасників російсько-української війни, а також відбудеться презентація документального фільму про Героя України, кіборга Ігора Зінича, який героїчно віддав своє життя за Україну під час боїв в ДАПі.

Коментарі