У Кривому Розі відкриють новий центр реабілітації

Військовослужбовці отримуватимуть комплексну медичну допомогу та зможуть пройти курс реабілітації безкоштовно. Отримати...

15 грудня 2016 р.
Військовослужбовці отримуватимуть комплексну медичну допомогу та зможуть пройти курс реабілітації безкоштовно. Отримати путівки ветерани зможуть в районних центрах первинної медико-санітарної допомоги Кривого Рогу.

Наразі відбуваються будівельно-ремонтні роботи центру. За інформацією прес-служби виконавчого комітету Криворізької міської ради, вже зроблено капітальний ремонт одного крила будівлі. Проведена заміна систем тепловодопостачання та водовідведення, повністю змонтовані і проходять випробування вантажопідйомні ліфти. Всі вікна замінені на сучасні енергозберігаючі, відремонтовано покрівлю.

Як зазначила головний лікар п’ятої міської лікарня Лариса Мудра: «У нашому місті буде створено Центр для реабілітації учасників АТО, якому немає аналогів в Україні. З міського бюджету були виділені кошти для закупівлі спеціалізованого обладнання: для розробки суглобів, тренажерів, модулів для активної реабілітації, вертикалізаторів для відновлення після травм і тренувань м'язів».

Коментарі