У Києві створять Всеукраїнський Музей АТО

Опубліковано 02.03.2017

27 лютого під час візиту до Дніпра Петро Порошенко відвідав перший в Україні Музей громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини і попросив команду Валентина Резніченка збудувати схожий музей АТО в Києві.

Голова держави запропонував взяти за основу досвід створення музею на Дніпропетровщині, переосмислити його та збудувати новий Всеукраїнський Музей АТО у Києві, який стане місцем пам’яті та розповідатиме відвідувачам про події на сході країни. У новостворений музей запрошуватимуть голів інших країн та представників іноземних делегацій.

Нагадаємо, що Музей громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини складається з 2-х експозицій – зовнішньої, яку відкрили першою, навесні 2016 року, та внутрішньої, яка побачила світ на початку 2017 року. Наразі зовнішня експозиція налічує близько 400 експонатів, у тому числі велику кількість військової техніки, а внутрішня – близько 2-х тисяч розташованих на 600 квадратних метрах.

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко зауважив, що Музей АТО у Дніпрі – не просто історія війни на сході України, а літопис подвигу кожного жителя Дніпропетровщини.


Додати коментар