У Києві пройде дискусія "Як шанувати загиблих у російсько-українській війні?"

Опубліковано 13.02.2020

18 лютого о 12:00 Український ПЕН у партнерстві з громадською організацією “Студена” у Veteran Hub у Києві організовує дискусію – “Пам'ятати довго, говорити сучасно: Як шанувати загиблих у російсько-українській війні?”.

Захід відбудеться у Veteran Hub (вул. Юрія Іллєнка, 42 - Телецентр “Олівець”, 20 поверх).

Учасники розмови обговорять складну і досі табуйовану в українськму суспільстві тему смерті. Дискутуватимуть про вшанування пам’яті загиблих у війні та поділяться тими практиками, які існують щодо цього у світі. Вони поговорять про політику героїзації та спробують окреслити візію, що могла би стати основою для державної політики у цьому напрямку.

Учасники дискусії:
Антон Дробович – глава Українського інституту національної пам’яті, кандидат філософських наук;
- Ірина Подоляк – заступниця Міністра з питань культури, молоді та спорту;
- Олександр Терещенко – заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;
- Тетяна Конрад – гештальт-терапевт;
- Ольга Балашова – заступниця генерального директора Національного художнього музею України

Модеруватиме розмову Лариса Денисенко – правозахисниця, письменниця, журналістка, членкиня Виконавчої ради Українського ПЕН.

Вхід на дискусію вільний. Обов’язкова реєстрація та акредитація за посиланням.

Дискусійний ПЕН-клуб – спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу – осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.


Кураторка Дискусійного ПЕН-клубу – Оксана Мамченкова.

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

ГО "СТУДЕНА"

Неприбуткова громадська організація «STUDENA» займається втіленням культурно-просвітницьких та правозахисних проектів. Ми пр...