У Києві пройде Чемпіонат з футболу серед ветеранів за Кубок Героїв АТО

Опубліковано 02.10.2020

У Києві з 6 по 14 жовтня на спортивній базі ФК «Динамо» та стадіоні «ДИНАМО» ім. В. Лобановського відбудуться фінальні матчі 6-го сезону Чемпіонату серед ветеранів АТО/ООС.

За Кубок Героїв АТО змагатимуться 24 кращі команди ветеранів (по чотири команди з шести регіональних дивізіонів). Команда-переможець 14 жовтня на День захисника України отримає Кубок Героїв АТО, з вигравіюваною на ньому назвою своєї команди та володітиме ним протягом одного року, до наступного футбольного сезону.

Організатором Чемпіонату вже шостий рік поспіль є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці Разом!» за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Генерального штабу ЗСУ, Служби безпеки, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Української асоціації футболу та Футбольного клубу «Динамо» (Київ).

«Проведення таких змагань дозволяє об'єднати футболом ветеранів практично всіх силових структур та відомств сектора безпеки та оборони України, що важливо для налагодження комунікації та спортивної реабілітації учасників бойових дій. Традиційно, перед кожним матчем Ліги учасників АТО, ветерани вшановують пам'ять загиблих побратимів хвилиною мовчання», - йдеться у повідомленні на сайті Міністерства у справах ветеранів.

Відзначимо, що Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це постійно діюча та наймасштабніша в Україні програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації ветеранів. З 2015 року чемпіонат традиційно проходить в сорока двох містах України. За сезон 96 команд, які налічують понад 3000 ветеранів, проводять 750 футбольних матчів.


Додати коментар