У Калуші ветерани підняли тему соціальних питань та національно-патріотичного виховання

Під час розмови з міським головою ветерани закцентували увагу на земельних, комунальних, соціальних питання та підняли тему національно-патріотичного виховання в школах.

February 15, 2021

У Калуші ветерани російсько-української війни зустрілися з міським головою та обговорили проблеми, які накопичилися. Під час розмови закцентували увагу на земельних, комунальних, соціальних питання та підняли тему національно-патріотичного виховання в школах.

Голова Громадської спілки «Громадське об'єднання Калущини учасників бойових дій на Сході України», депутат Калуської міської ради Олександр Соколовський озвучив проблему із сплатою комунальних платежів, які стосуються приміщення спілки АТО/OOC.

— Це приміщення спілка утримує фактично від кінця 2015 року. Нам накладно щодо сплати комунальних послуг, особливо це стосується «Водотеплосервісу». В один момент міська влада пішла нам назустріч і погасила борги. За останні два роки «набігла» заборгованість. Я до вас звертався із листом. Але у відповіді йшлося, що згідно із законодавством не можна списувати кошти. Але насправді ветеранські організації звільняються від сплати комунальних платежів в межах середніх норм споживання. Це стосується -тепло, -водо та -електропостачання, — зазначив голова Спілки.

Занепокоєння у ветеранів бойових дій викликають нестача земельних ділянок та медичне обслуговування. Один із учасників зустрічі розповів, що під час запису до лікаря його візит відтермінували на два тижні, аргументувавши тим, що більше пільг для атовців немає — лише для ветеранів Другоїсвітовоївійни. Хоча в Івано-Франківськуіу Львові діє позачергове лікування і для учасників АТО.

Ветерани на зустрічі з міським головою наголосили на встановленні пам'ятних дощок у школах, вивченні учнями українсько-російської війни та створенні в Калуші Алеї Слави, де будуть поховані тільки загиблі учасники АТО. Йдеться про праву сторону при в'їзді на кладовище.

Голова спілки учасників АТО Калущини додав, що наразі шукають інвесторів для будівництва багатоповерхівки. Місто виділило Спілці ветеранів АТО Калущини дві земельні ділянки на вулиці Євшана і Драгоманова.

Коментарі