У Калуші розблокували виділення ділянки ветеранам під багатоквартирний будинок

Опубліковано 06.05.2020

На березневій сесії Калуської міської ради депутати надали «Калуській міськрайонній організації інвалідів та учасників АТО» дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, орієнтовною площею 0,6500 га, яка знаходиться в районі вулиці Євшана, для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Раніше повідомлялося про те, що земельну ділянку на вул. Євшана для будівництва багатоквартирного житлового будинку виділять іншій громадській організації ветеранів АТО — Громадській спілці «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України ім. Романа Шухевича».

Як з’ясувалося, в цьому випадку про конкуренцію між ветеранськими громадськими організаціями не йдеться.

Як пояснив голова Спілки Олександр Соколовський, безоплатно отримати земельну ділянку може громадська організація інвалідів, а тому обрали саме цю організацію для того, щоб клопотати перед міською радою про виділення землі.

Як повідомив Олександр Соколовський, на даному етапі громадська спілка займається виготовленням документації із землеустрою, а перемовини з потенційними інвесторами — забудовниками — планують уже після завершення карантину. На земельній ділянці орієнтовною площею 65 сотих (вона розташована на вул. Євшана між мостом і бульваром Незалежності) планують побудувати дев’ятиповерховий житловий будинок на два-три під’їзди.

Нагадаємо, раніше Спілці учасників АТО вже виділили земельну ділянку площею 0,85 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Малицької — дев’ятиповерхівки на чотири під’їзди. Проте забудовника, який погодився б на реалізацію цього проєкту на прийнятних для ветеранів АТО умовах, досі не знайшли. Тож, ця земельна ділянка поки що у резерві. А на вул. Євшана, за словами Олександра Соколовського, місце краще і цікавіше для інвесторів. Умовою спілки є виділення щонайменше 10% квартир для ветеранів.

Зараз Спілка об’єднує близько 700 ветеранів АТО з Калуша і Калуського району. З них 50 ветеранів перебувають на квартирній черзі і потребують поліпшення житлових умов. Рішення про те, кому будуть надавати квартиру, як запевнив Олександр Соколовський, Спілка прийматиме колегіально і житло отримають ті ветерани, які найбільше цього потребують.

З сайту "Вікна".


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Будівельні вакансіі для ветеранів у Києві

Будівельні вакансії для ветеранів з можливістю поселення в гуртожиток у м. Києві!