У Харкові ветерани АТО зможуть опанувати ази правознавства

Активісти Центру допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю організували «Правозах...
21 грудня 2016 р.

Активісти Центру допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю організували «Правозахисну школу для ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю» у рамках якої 2 грудня 2016 року відбувся вже другий семінар.

Тренерами Школи стали Ігор Чудовський, адвокат, керівник адвокатського об’єднання «Чудовський та партнери» та Алла Євдокимова, представник Центру підтримки сімей учасників бойових дій в зоні АТО «Чекаймо тата разом».
Під час семінару учасники дізнались про свої конституційні права, можливості отримання соціальної та медичної допомоги, реабілітаційні програми та пенсійне забезпечення.

Нагадуємо, Центр допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю у місті Харків розпочав свою роботу з жовтня 2016 року за ініціативи громадської організації «Харківський правозахисний альянс».
Спеціалісти Центру надають внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО з інвалідністю безкоштовні юридичні та психологічні консультації, консультації з відкриття бізнесу, пошуку роботи в Харкові та інших містах області, сприяють адаптації переселенців.

Контакти Центру допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю:

м. Харків, вул. Короленка 18-а.

+380 (67) 681 63 80, +380 (95) 508 30 08

Проект “Захист прав та соціально-психологічна адаптація ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями на сході України” реалізується ГО “Харківський правозахисний альянс” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Коментарі