У Харкові пообіцяли 50 безоплатних поїздок міським транспортом ветеранам

Опубліковано: 8 січ. 2020 р.

Перед новим роком перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов зустрівся з представниками громадської організації «Спілка ветеранів АТО» щодо проїзду ветеранів у міському транспорті.

«Міськрада за ініціативою мера Геннадія Кернеса йде на безпрецедентний крок і закладає у вашому пільговому «Е-ticket» 50 поїздок у наземному транспорті і 50 - в метро, що повністю забезпечує безкоштовний проїзд ветеранів АТО в робочі дні», - зазначив Ігор Терехов, нагадавши, що КабМіном кількість поїздок обмежена до 30. Представники ж Спілки вимагали безлімітну кількість поїздок у громадському транспорті.

Також ветерани зустрілися з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом.

«Місцевий бюджет бере на себе всі витрати, щоб ветерани будь-якого статусу їздили на безоплатній основі. У нас є міська програма, і ми ще жодного разу нікого не забули. Місто переходить на «Е-ticket», щоб дати можливість їздити безкоштовно захищеним категоріям громадян. Треба обговорити це питання, оцінити наші ресурси і ваші потреби, зрозуміти, у скільки це обійдеться бюджету міста», - зазначив Геннадій Кернес.


Додати коментар


Коментарі

Максим

- 9 січ. 2020 р. -

Обмежити гарантовані права згідно закону про ветеранів війни можна лише законом. Ні Кабмін, ні Кернес не мають право обмежити безкоштовний проїзд УБД. До будь якої кількості поїздок. Навіть до 1000000 поїздок.

Олексій

- 9 січ. 2020 р. -

Це стосується тільки прописаних у місті Харків?

Як бути тим пільговиками які проживають і прописані в області, а їздять на роботу у Харків?

Пов'язані матеріали

Ветерани отримують інформацію про пільги від побратимів і з інтернету

Топ-популярні пільги серед ветеранів - це безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті, виплати до 5 травня, щорічне медичне обстеження та додаткова оплачувана відпустка до 14 днів.