У Донецької області для безробітних АТОвців проводять вебінари

Опубліковано 20.03.2017

17 березня Покровський міський центр зайнятості провів вебінар, щоб знайти охочих служити у Збройних Силах України. Захід було організовано для проведення співбесіди з трьома кандидатами, в тому числі — демобілізованими учасниками АТО.

Зустріч із кандидатами пройшла за участі начальника Державної прикордонної служби Варченко В.Ю. і стала першою реалізованою за допомогою сучасних технологій.

Наразі служба зайнятості намагається покращити свої сервіси шляхом використання сучасних інструментів комунікації: відео-резюме, відео-презентацій, он-лайн співбесід, комунікації з потенційними співробітниками через соціальні мережі тощо.

Зокрема, Покровський міський центр зайнятості приділяє окрему увагу працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. «Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги», — впевнені співробітники служби.

«В умовах “особливого стану” в Україні потрібні надійні люди, які зможуть захистити свою Батьківщину», — наголосив начальник Державної прикордонної служби.

Під час вебінару кандидати дізналися про основні вимоги до майбутніх співробітників, особливості проходження прикордонної служби, правила конкурсу та умови грошового забезпечення військовослужбовців.

Два кандидати, які зацікавилися роботою в ЗСУ, отримали контакти для проходження попередньої співбесіди по телефону.


Додати коментар