У Дніпрі демобілізованих бійців АТО запрошують на безкоштовні курси айкідо

Опубліковано 10.03.2017

Безкоштовні курси японського бойового мистецтва для демобілізованих атовців організували ДнепрОГА разом з обласною федерацією айкідо. Тренування інтенсивні, проходять тричі на тиждень і тривають по дві години. Хлопці вивчають відходи, маневрування та кидки, атакуючі прийоми виключені. Набір на курси триває.

«Відкрити курси запропонувала обласна федерація айкідо, а ДнепрОГА задумку підтримала. Перша група атовців почала тренування кілька місяців тому. Записатися на курси можуть всі бажаючі », – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

У японському бойовому мистецтві рухи прості і позбавлені агресії. Усі прийоми спрямовані на захист, а не напад. Тіло розслаблене, а розум – напружений. В айкідо людина вчиться злагодженої роботи розуму й тіла, гармонії рухів і дихання, а також повної відмови від особистих амбіцій.

«Японське бойове мистецтво гармонійне, цивілізоване й ефективне. Такі умови якнайкраще підходять колишнім учасникам бойових дій. Ми не створювали для демобілізованих окремих груп. Хлопці займаються разом з усіма, але у них є індивідуальний інструктор», – розповів президент Дніпропетровської обласної федерації айкідо Ігор Снітівкер.

Записатися на курси можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА, що знаходиться за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, або за телефонами: (056) 742-86-62, (068) 679-89-61.


Додати коментар