У Бучанській ОТГ запрацювала програма підтримки учасників АТО/ООС та Революції Гідності

Ця програма розрахована на найближчі 2 роки.

June 9, 2020

У Бучанській ОТГ запрацювала розширена комплексна програма підтримки учасників АТО/ООС та учасників Революції Гідності, розрахована на найближчі 2 роки.

Програма була розроблена з ініціативи родин загиблих учасників АТО міста Буча на Київщині і населених пунктів об’єднаної територіальної громади та підтримана депутатами на 79-й сесії, повідомила Бучанська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

У межах громади планується сформувати єдиний реєстр учасників АТО/ООС, осіб з інвалідністю, які отримали поранення на війні, учасників Революції Гідності та членів їхніх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, з метою формування індивідуального підходу до потреб кожного.

«За 6 років ми переконалися, що мешканці нашої громади, яких обпалила війна, мають різні потреби і звертаються з різними питаннями та проханнями про підтримку. В рамках програми на 2020-2022 роки будемо створювати та опробовувати систему, де потреби кожного будуть враховані», – прокоментував ініціативу Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

За його словами, буде впроваджено соціальний паспорт потреб учасників АТО/ООС, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих з метою визначення видів соціальної допомоги й надання комплексу соціальних послуг індивідуально.

Одночасно Бучанська міська рада допомагатиме за такими напрямками:
-пільгове зубопротезування та слухопротезування;
-соціальний супровід з метою подолання та мінімізації складних життєвих обставин, зокрема, за потреби проведення психологічної роботи;
-безплатний доступ до спортивних залів та занять спортом;
-залучення до місцевих змагань з різних видів спорту;
-сприяння у пошуку та придбанні житла;
-грошова компенсація витрат на ремонт житла;
-професійне навчання на замовлення роботодавця та створення нових робочих місць;
-створення і ведення реєстру звернень членів сімей загиблих на отримання земельних ділянок для будівництва й обслуговування житлових будинків;
-забезпечення догляду за могилами загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та Революції Гідності;
-встановлення пам’ятників і монументальних скульптур учасникам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України;
-створення тематичних передач, публікації матеріалів про героїчні вчинки учасників АТО/ООС та учасників Революції Гідності у місцевих ЗМІ;
-оздоровлення та відпочинок влітку, зокрема дітей з матерями;
-придбання канцелярського приладдя до початку нового навчального року («набору школяра»);
-залучення до місцевих заходів та заходів, організованих благодійними та громадськими організаціями;
-психолого-педагогічний супровід у закладах освіти;
-проведення екскурсій історичними місцями Київської області.

Щоб потрапити в реєстр, ветеранам необхідно звернутися до установи Управління праці м. Буча за тел. (04597)49904 і отримати повну консультацію.

Коментарі