У Броварах з’явиться шоста Алея пам’яті загиблих на війні жінок

Опубліковано 16.11.2020

У Жіночому ветеранському русі продовжують вшановувати пам’ять загиблих посестер. У середу, 18 листопада, у парку «Перемога» міста Бровари відбудеться висадження Алеї пам’яті загиблих жінок в російсько-українській війні.

Ініціативу Жіночого ветеранського руху підтримали у Варті Київської Русі та Броварській міській раді Київської області.

Це вже шоста Алея пам’яті загиблих жінок в Україні, такі є вже у Києві, Львові, Краматорську, Черкасах та Житомирі.
Відзначається, що на Алеї пам’яті висаджуються декоративні яблуні з рожевим цвітом, по кількості загиблих жінок на момент висадки

«Демонструють хронологію жіночих втрат на фронті, адже перша алея налічувала 13 дерев, а зараз висаджується вже 16. До кожного дерева є іменна табличка з датами життя та епіграфом “Не плач мамо, я розквітну весною”», - вказується у повідомленні до події на Facebook.

В Броварах буде вперше на Алею буде встановлена табличка з QR-кодом, за яким можна буде подивитися перший сезон документального проєкту “Жінки, які загинули за Україну”, який створили ГО “ЖВР” разом з Українським інститутом національної пам’яті.

«Даний проєкт є важливою складовою нової патріотичної історії України, її нового сприйняття. До традиції вшанування пам’яті жінок, яке впровадила ГО “ЖВР” долучилися освітяни EDcamp під час святкування Дня Гідності у українських школах», - зазначають у Жіночому ветеранському русі.

Написати організаторам


Додати коментар