Танго замість психолога: на Сумщині учасників АТО запрошують потанцювати

Опубліковано 14.03.2017

Громадський фонд «СУМИ» відкрив «Танго-клуб», у якому демобілізовані учасники АТО, а також члени їхніх родин незалежно від віку і фізичної форми зможуть навчитися танцювати.

«Для того, щоб привернути увагу до проблем учасників АТО, які мають посттравматичний синдром, в соціальних мережах активно проводиться флешмоб #22PushupChallenge. Ми підтримуємо цю ініціативу та пропонуємо допомагати демобілізованим реальними справами. Долучайтеся до світу танцю в нашому “Танго-клубі”!» — йдеться на офіційній сторінці Громадського фонду «СУМИ» у Facebook.

Організатори «Танго-клубу» переконані, що танець — прекрасний час дозвілля для людей будь-якого віку. Вершини майстерності може досягти кожен. Обійми в танці дарують відчуття впевненості, спокою та гарний настрій. Танго — це світ емоцій, пристрасті та відчуттів, можливість віднайти контакт з партнером та самим собою.

Заняття для учасників АТО та членів їхніх родин цілком безкоштовні. Уроки проводить кваліфікований та талановитий тренер в Інформаційному центрі бійців АТО, що знаходиться за адресою м. Суми, пл. Незалежності, 3.

Станом на 14 березня набір у групи триває, а заняття проходять двічі на тиждень (щовівторка та щоп’ятниці). Уроки починаються о 18:00 і тривають по 1-1,5 години.

Записатися на заняття та отримати відповіді на Ваші запитання можна у пані Ірини за номером +38 (066) 802 61 07.


Додати коментар