“Там, де ми – там Україна”: у Києві відбудеться третій ветеранський та волонтерський форум

Опубліковано 20.08.2020

У неділю, 23 серпня, у Києві відбудеться ІІІ Міжнародний ветеранський та волонтерський форум «Там, де ми – там Україна». Вже втретє подію організовує благодійний фонд допомоги армії «Повернись живим» та Міністерство у справах ветеранів.

Організатори називають завданням форуму налагодження ефективної співпраці між державними та громадськими інституціями задля підтримки українських воїнів, їхніх родин, сімей загиблих бійців.

Темою цьогорічного форуму обрали ветеранський бізнес. У програмі заплановані консультації для ветеранів, які бажають розпочати власну справу, допрацювання державної політики для підтримки ветеранського бізнесу, а також розробка інституту менторства для ветеранів.

Програма така:

10.00 – 10.30. Відкриття, вступна частина

10.30 – 12.00. ПАНЕЛЬ №1 Тема: «Ветеранський бізнес, державні програми підтримки ветеранського підприємництва в Україні і за кордоном»

12.30 – 14.00. ПАНЕЛЬ № 2 Тема: «Менторство, бізнес-освіта»

14.30 – 16.00. ПАНЕЛЬ № 3 Тема: «Ком’юніті ветеранів-підприємців»

Через карантин і певні обмеження, для тих, хто не зможе потрапити на форум, онлайн трансляцію дискусійних панелей можна переглянути на сторінці Повернись живим. https://www.facebook.com/backandalive/?__tn__=kC-R...

«Головне завдання форуму загалом – це підтримка ветеранів, а цього року ми зосередились на ветеранському бізнесі. Бо людина, яка має власну справу, здатна не лише нагодувати себе та свою родину, не лише забезпечити такі необхідні робочі місця для інших, а й впливати на життя країни в цілому. Адже ветерани з власною справою – це особливі люди. Вони перемагали на фронті, перемагали себе, аби повернутись до мирного життя, й не будуть підтримувати корупцію чи миритись з несправедливістю бюрократії та нерівності», – зазначили у фонді.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися у цій формі та отримати підтвердження на електронну адресу.

За детальнішою інформацією звертайтесь до представників оргкомітету Форуму за телефоном (044) 281 08 44

Але у зв'язку з дотриманням карантинних вимог, організатори наголошують, що залишають за собою право закрити реєстрацію, адже кількість учасників форуму буде обмежена.

Зазначимо, відбудеться вже третій Міжнародний ветеранський та волонтерський форум «Там, де ми – там Україна». Це масштабний захід, в якому беруть участь військові та волонтери, представники громадських організацій — як вітчизняних так і закордонних, представники влади та державних установ, народних депутатів та керівництва країни.

Написати організаторам


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО»

Ідею форуму втілила в життя громадська організація «Центр зайнятості Вільних людей», зав...

Завтра відбудеться ветеранський форум "Там де ми — там Україна"

23 серпня в Мистецькому Арсеналі відбудеться ІІ Міжнародний ветеранський та волонтерський форусм.