«Створено захисниками»: в Україні запускають бренд для ветеранського бізнесу

Міністерство у справах ветеранів та благодійний фонд допомоги армії “Повернись живим” презентували бренд «Створено захисниками», який просуватиме сувенірну та харчову продукцію, вироблену ветеранами.

July 23, 2021

Під час форуму «Ветерани. Бізнес. Нові можливості» Міністерство у справах ветеранів та благодійний фонд допомоги армії “Повернись живим” презентували бренд «Створено захисниками», який просуватиме сувенірну та харчову продукцію, вироблену ветеранами.

Гасло проєкту – «Довіра та відповідальність».

Logo.jpg

“Наші захисники створюють унікальні речі: равликова ферма, крафтові сири, ковальська продукція тощо. Але про це знає невелика кількість людей. Насправді вже багато ветеранів започаткували власну справу, працевлаштовують побратимів і є менторами. Тому ми вирішили на рівні держави та у співпраці з фондом «Повернись живим» зробити наших ветеранів-бізнесменів відомими, додати їм спроможності», - сказаламіністеркау справах ветеранів Юлія Лапутіна.

1626941978-206.jpg

Зазначається, що над розробкою символіки бренду «Створено Захисниками» працювали фахівці digital агенції Moko. Хрест, зображений на логотипі, є символом українського війська.

За задумом авторів, один з елементів емблеми символізує пульс захисника – активної людини, яка створює щось у своєму житті та суспільстві.

Для реєстрації знаку Мінветеранів вже подало заявку до Укрпатенту. Найближчим часом на офіційному сайті Мінветеранів створять розділ, у якому розміщуватимуться оголошення про можливість використання торговельної марки поряд із основним логотипом товару або послуги, які виробляються та надаються ветеранськими підприємствами.


Фото: Укрінформ

Коментарі