Стрес: як розпізнати і що робити - підсумки роботи програми СЕТА

Наприкінці лютого відбувся круглий стіл з питань психологічної підтримки ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин в Київській області та обговорення впровадження програми СЕТА в громадах.

March 5, 2021

Наприкінці лютого відбувся круглий стіл з питань психологічної підтримки ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин в Київській області та обговорення впровадження програми СЕТА в громадах.

Організаторами круглого столу виступили Центр психічного здоров'я та психосоціального супроводу НаУКМА в рамках реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Покращення послуг у сфері охорони психічного здоров’я жертвам тортур» (CETA — одна з програм), Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації, Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації.

Під час круглого столу обговорили позитивні зміни в громаді після впровадження програми. Директорка Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації Ангеліна Лахтадир та Директорка Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Бойко розповіли, що програма СЕТА підсилює інші напрямки допомоги ветеранам в центрах загалом.

Також звернули увагу на те, як можна забезпечити сталість використання наукового-доведених методів в роботі з ветеранами і як програма СЕТА впроваджується та інтегрується в роботу психосоціальних центрів зараз і як це буде відбуватися після закінчення проєкту.

Домовилися продовжити діалог про майбутні навчання фахівців інших центрів і в тому числі: Іванківського центр соціально-психологічної реабілітації населення, Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені та Соціально-психологічного центру м. Славутич.

Тренер та супервізор СЕТА Павло Горбенко розповів, що на даний час проведено вже 78 коротких семінарів для 328 ветеранів та членів їхніх сімей, консультанти СЕТА працюють в 9-ти областях та надають послуги ветеранам і членам їхніх родин з 17 регіонів України (в онлайн- та офлайн-форматах).

Зареєструвати на короткі онлайн-семінар CETA «Стрес: як розпізнати і що робити» можна тут cutt.ly/MhxtxE1


Фото: СЕТА

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі