«Справа Шеремета»: нові пошуки доказів

У «справі Шеремета» слідчі знову шукають докази причетності підозрюваних Яни Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка до вбивства Павла Шеремета.

April 27, 2020

У «справі Шеремета» слідчі знову шукають докази причетності підозрюваних Яни Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка до вбивства Павла Шеремета. Так, 23 квітня відбулися обшуки у матері та колишнього чоловіка Юлії Кузьменко.

Адвокат підозрюваної Тарас Безпалий прокоментував результати обшуку в коментарі «Громадському радіо»:

«Шукали вибухівку, зброю, мобільні телефони, комп’ютери, ноутбуки. Фактично під час обшуку вилучили старі SIM-карти, стартові пакети та рушницю, яка належить цивільному чоловіку Юлії Кузьменко Петру Кияну. Вона з усіма дозволами та придбана у рамках закону», – зазначив захисник у коментарі.

А напередодні відбулися обшуки за місцем реєстрації Яни Дугарь у військовій частині. «По третьому колу кошмарять свідків, яких і в суді, і в прокуратурі вже допитували», - написав на своїй сторінці Фейсбук адвокат Яни Віталій Коломієць. Він також виклав скріни із текстом психологічної експертизи – захист планує написати відвід слідчому.

«Чи має підозрювана Дугарь Я. С. індивідуально-психологічні особливості, які суттєво вплинули на характер її злочинних дій?

Чи могли індивідуально-психологічні особливості підозрюваної Дугарь Я. С. суттєво вплинути на її поведінку під час скоєння нею злочину?» - це витримки з тексту психологічної експертизи, де очевидне порушення презумпції невинності підозрюваної.

Також на прохання слідчих поліції офіс генпрокурора продовжив строки досудового розслідування справи у вбивстві Шеремета з кінця квітня до 12 червня 2020 року. Яні Дугарь продовжили нічний домашній арешт до 31 травня, до 30 під вартою залишається Юлія Кузьменко, а Андрій Антоненко – до 1 червня.

Нагадаємо: Павло Шеремет загинув внаслідок підриву авто у центрі Києва в 2016. Авто, у якому перебував журналіст електронного видання «Української правди», належало шеф-редакторці УП Олені Притулі. Його смерть кваліфікують як умисне вбивство, пов’язане з професійною діяльністю.

У грудні 2019 у якості підозрюваних були затримані військова медсестра 25 бригади Яна Дугарь, сержант ССО і музикант Андрій Антоненко, дитяча кардіохірургиня, кандидатка медичних наук і волонтерка Юлію Кузьменко. Раніше у цій затримали подружжя добровольців – Владислава та Інну Грищенків. За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко з Антоненком закладали вибухівку під авто, а саме Антоненка слідство називає організатором вбивства.

post.jpg

post2.jpg

Коментарі

Пов'язані матеріали

Справа Шеремета. Домашній арешт за новою адресою та в’язень, котрого не пустили до суду

8 січня мало відбутися судове засідання одразу у двох фігурантах «справи Шеремета» - медсестрі Яні Дугарь 25-ої бригади та сержанта ССО ЗСУ Андрія Антоненка, музиканта «Ріффмастера».

«Справа Шеремета». Двом підозрюваним пом’якшили запобіжний захід

Військова медсестра 25-ої повітряно-десантної бригади Яна Дугарь відтепер має свободу пересування вдень – таке рішення виніс Печерський районний суд Києва суд 24 січня.

«Справа Шеремета»: ухвали залишили без змін

Усім фігурантам «справи Шеремета» залишили запобіжні заходи без змін ще на два місяці.