«Справа Шеремета». Двом підозрюваним пом’якшили запобіжний захід

Військова медсестра 25-ої повітряно-десантної бригади Яна Дугарь відтепер має свободу пересування вдень – таке рішення виніс Печерський районний суд Києва суд 24 січня.

January 27, 2020

Військова медсестра 25-ої повітряно-десантної бригади Яна Дугарь відтепер має свободу пересування вдень – таке рішення виніс Печерський районний суд Києва суд 24 січня. Суд частково задовольнив клопотання захисту і змінив запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на арешт нічний – з 20:00 до 7:00.

Крім цього, Яна зобов’язана прибувати до прокурора, слідчого й судді за кожною вимогою, здати паспорт для виїзду за кордон та інші документи, які дають право на виїзд і в’їзд в Україну. Їй заборонено спілкуватися зі свідками.

За день до того, 23 січня, суд відпустив під домашній арешт іншу підозрювану у «справі Шеремета» - добровольця Інну Грищенко з позивним «Пума» строком до 24.02.2020 року.» «Головна битва ще попереду, але далі буде!» - написала в себе на сторінці адвокатка Інни Альона Помазановська.

Нагадаємо, у грудні було затримано трьох підозрюваних у загибелі журналіста Павла Шеремета: Яну Дугарь, Андрія Антоненка та дитячу кардіохірургиню й волонтерку Юлію Кузьменко. Як і Андрій, Юля перебуває в СІЗО, а Яна донедавна перебувала під цілодобовим домашнім арештом. 6 листопада у тій самій справі затримали подружжя добровольців – Владислава та Інну Грищенків. Свої звинувачення представники МВС та Національної поліції озвучили на брифінгу за участю Володимира Зеленського, генерального прокурора Руслана Рябошапки, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, начальника Нацполіції Ігоря Клименко та інших.

Журналіст “Української правди” Павло Шеремет загинув в 2016 рокі в центрі столиці внаслідок підриву авто шеф-редакторки “УП” Олени Притули. Загибель журналіста кваліфікують як умисне вбивство, пов’язане з його професійною діяльністю.

Фото: РБК-Україна

Коментарі

Пов'язані матеріали

Справа Шеремета. Домашній арешт за новою адресою та в’язень, котрого не пустили до суду

8 січня мало відбутися судове засідання одразу у двох фігурантах «справи Шеремета» - медсестрі Яні Дугарь 25-ої бригади та сержанта ССО ЗСУ Андрія Антоненка, музиканта «Ріффмастера».