Сьогодні ввели в обіг марку на честь захисників ДАП

Опубліковано 22.01.2020

22 січня 2020 року Укрпошта вводить в обіг поштову марку «Вони вистояли! Не витримав бетон!», повідомляє Фейсьбук-сторінка Мінветеранів.

Урочиста церемонія спецпогашення поштової марки відбулася 22 січня о 14.00 у Києві в Національному музеї історії України у Другій світовій війні на території експозиції присвяченій подіям на Донбасі.

Марка розроблена на честь вшанування українських воїнів - захисників Донецького аеропорту. З 2014 року Укрпошта випускає марки, присвячені українській армії - в цьому році на марці з’являться Кіборги.

Тираж поштової марки – 130 000 примірників, вартість – 9 грн. До поштової марки випущено конверт «Перший день» та виготовлено штемпель спецпогашення.

Урочиста церемонія спецпогашення поштової марки відбулася за участю захисників ДАП, ветеранів АТО/ООС, очільниці Мінветеранів Оксани Коляди, представників Мінінфраструктури, генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, автора марки, графіка Андрія Єрмоленка та вихованців Київського військового ліцею ім. І. Богуна.


Додати коментар