"Що таке пам’ятати": стартує дослідження щодо вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні

Громадська організація Arts&Rights розпочинає комплексне аналітичне дослідження практик вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні.

July 16, 2021

Громадська організація Arts&Rights розпочинає комплексне аналітичне дослідження практик вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні, за результатами якого буде проведено серію експертних дискусійних панелей та видано книжку, – “Що таке пам’ятати”.


Проект “Що таке пам’ятати” спрямований на глибокий та комплексний аналіз (культурологічний, соціологічний, історичний та правовий) політики та наявних практик вшанування пам’яті загиблих захисників у російсько-українській війні, а також налагодження суспільного діалогу стосовно концептуальних питань вшанування пам’яті, як важливої складової формування громадянської свідомості та національної ідентичності.


В результаті дослідження в межах проєкту на основі експертних дискусій зі стейкхолдерами буде сформована Візія вшанування пам’яті між усіма інститутами, залученими до формування та реалізації політики вшанування пам’яті.

В ході проекту заплановані дискусії:

«Вшанування пам’яті та національно-патріотичне виховання»;

«Вшанування пам’яті у міському просторі»;

«Підтримка сімей загиблих захисників у російсько-українській війні»;

«Від трагічної звістки до останнього місяці спочинку: як в Україні організований процес віддання останньої шани загиблим захисникам».


Коментарі