Розпочалася виплата підвищених пенсій родинам загиблих захисників та захисниць

З 4 січня 2022 року розпочалася виплата підвищених з пенсій для непрацездатних родин загиблих захисників та захисниць України.

January 10, 2022

З 4 січня 2022 року розпочалася виплата підвищених з 1 січня 2022 року пенсій для непрацездатних родин загиблих захисників та захисниць України.

Про це повідомляє АрміяІнформ з посиланням на пресслужбу Кабінету Міністрів України.

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1052 від 11.10.2021 кожному із непрацездатних батьків (матері/батькові) та дружині (чоловіку) загиблих, померлих (таких, що пропали безвісти) осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, мінімальний розмір пенсійної виплати склав 7 800 гривень.

Перерахунок проведено автоматично для 3 361 осіб і пенсію в середньому підвищено на 1 895 гривень.

Коментарі

Пов'язані матеріали

На Полтавщині ветерани отримали грошову компенсацію на покращення житлових умов

За останні 5 років Полтавській області на реалізацію державних програм виділено 114,8 млн. грн.

Як ветерану отримати компенсацію за невикористану під час служби відпустку? – Розмови побратимів, ч.5

У рік звільнення військовослужбовців зі служби у разі невикористання ними щорічної основної або додаткової відпустки їм виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки.

Як отримати компенсацію за зруйноване війною житло

З початку конфлікту до грудня 2019 року в результаті бойових дій по обидві сторони лінії розмежування було пошкоджено або зруйновано понад 55 000 будинків.