Родинам загиблих на війні, а також ветеранам АТО з інвалідністю, дадуть разову грошову допомогу

Опубліковано 03.04.2020

Під час засідання Кабінету Міністрів України, членами Уряду було затверджено Розпорядження КМУ «Про виділення коштів для надання допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час антитерористичної операції та особам, які стали особам з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або захворювань одержаних під час участі у зазначеній операції».

Таким чином з резервного фонду Держбюджету, Міністерству у справах ветеранів буде виділено 26,5 млн 519 тис. 600 грн.одноразової допомоги родинам, членам сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС та особам з інвалідністю внаслідок війни при участі в АТО/ООС.

«Сьогодні непростий період в житті країни, коли вимушені карантинні заходи створюють нові соціальні виклики. Ветерани з інвалідністю і родини загиблих, які захищаючи країну втратили найцінніше – життя і здоров’я, мають відчувати підтримку держави», – сказав Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб.

Нагадаємо, що відповідно до Порядку призначення та виплати одноразової допомоги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №336 грошова допомога виплачується:

1) В разі встановлення інвалідності.

І група – чотириста прожиткових мінімумів
ІІ – група – триста прожиткових мінімумів
ІІІ група – двісті п’ятдесят прожиткових мінімумів

2) У разі загибелі (смерті) – сімсот п’ятдесят прожиткових мінімумів.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Видатки на підтримку ветеранів було скорочено

Екс-міністерка Оксана Коляда повідомила про урізання фінансування міністерства ветеранів.